Благотворительная акция "Дорога в школу"

"Мектепке жол 2024" қайырымдылықтың басталуы

Балаларды есепке алуды және оқумен толық қамтуды тиісінше қамтамасыз ету, оқу жылының басына дайындық кезінде аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан оқушыларға қолдау көрсету мақсатында. 2024 жылғы 01 тамыз бен 30 қыркүйек аралығында әлеуметтік қорғалмаған отбасылардан шыққан оқушыларға қолдау көрсетуге бағытталған "Мектепке жол" акциясы басталады. Бұл акцияның мақсаты аз қамтылған, көп балалы отбасылар, жетім балалар және жаңа оқу жылының басталуына дайындық кезеңінде ата–анасының қамқорлығынсыз қалған балалар қатарындағы білім алушыларға материалдық көмек көрсету және әлеуметтік себептер бойынша балалардың мектепке бармауының алдын алу болып табылады. Егер отбасы аталған санаттарға жататын болса, онда балалардың ата-аналары мектепке барып, растайтын құжаттарды ұсынуы керек.

Начало благотворительности "Дорога в школу 2024"

В целях надлежащего обеспечения учета детей и полного охвата обучением, оказания поддержки школьникам из малообеспеченных и многодетных семей во время подготовки к началу учебного года. Стартует с 01 августа по 30 сентября 2024 года акция «Дорога в школу», направленная на оказание поддержки школьникам из социально-незащищенных семей. Целью данной акции является оказание материальной помощи обучающимся из числа малообеспеченных, многодетных семей, детей–сирот, и детей, оставшихся без попечения родителей в период подготовки к началу нового учебного года и предупреждения непосещения детьми школ по социальным причинам. Если семья относится к указанным категориям, то родителям детей необходимо обратиться в школу и предоставить подтверждающие документы.

Дата публикации: 26.07.2024