Конкурс стихотворений о маме

2023 жылдың 3 наурызында "Оқу мектебі" жобасын іске асыру бойынша бастауыш сынып оқушылары арасында кітапханашы Ана туралы өлеңдер байқауын өткізді. Іс-шараның мақсаты: поэтикалық сөздің әсемдігі мен мәнерлілігін сезіну, мәтіннің мазмұнын мәнерлеп жеткізу қабілетін дамыту мақсатында Көркем сөзге қызығушылықты дамыту және қалыптастыру. Міндеттері: - анаға деген сүйіспеншілік пен ризашылықты тәрбиелеу, ананың отбасы мен қоғамдағы маңызды рөлін көрсету.

3 марта 2023 года, по реализации проекта «Читающая школа», среди учащихся начальных классов, библиотекарем был проведен конкурс стихотворений о маме. Цель мероприятия: развития и формирование интереса к художественному слову, с целью развития умения чувствовать красоту и выразительность поэтичного слова, выразительно передавать содержание текста. Задачи: - Воспитание любви и признательности к маме, показать значимую роль матери в семье и обществе.

Дата публикации: 03.03.2023