Республиканская акция "Внимение - дети!"

ҚР ІІМ нұсқауларын орындау мақсатында, жол көлік оқиғаларының алдын алу, сондай-ақ жолдардағы қауіпсіз мінез-құлыққа байланысты дағдыларды бекіту , 26 тамыз бен 06 аралығында Шал ақын ауданының аумағында оқу жылының басталуы қарсаңында балалар мен жасөспірімдерді тұрақты тұратын және оқитын жерлердегі көлік ортасына бейімдеу мақсатында.2024 жылғы қыркүйекте "Абайлаңыз -балалар !"

Во исполнение указания МВД РК, в целях профилактики дорожно транспортных происшествий, а также закрепления навыков, связанных с безопасным поведением на дорогах , адаптации детей и подростков к транспортной среде в местах постоянного проживания и учебы в преддверии начала учебного года на территории района Шал акына в период с 26августа по 06.сентября 2024года проводится республиканская акция "Внимание-дети !"

Дата публикации: 27.08.2024