акция "ДОРОГА В ШКОЛУ"

"Мектепке жол" акциясын өткізу шеңберінде, оның мақсаты оқытумен қамтылмаған балаларды анықтау, аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан оқушыларға, жетім балаларға, сондай-ақ оқу жылының басына дайындық кезінде ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға қолдау көрсету және әлеуметтік себептер бойынша балалардың мектепке келмеуінің алдын алу болып табылады. Азаматтардың өтініштері бойынша жұмыс істеу, "Мектепке жол" акциясы бойынша көмек көрсету және оны қолдау үшін сенім телефонының "жедел желісі" ұйымдастырылды. Акция бойынша ақпараттық стенд ресімделді, осы акцияны өткізу туралы ақпарат мектеп сайтында және әлеуметтік желіде жарияланады. желілер. Сондай-ақ, ауылдың сауда орындарында "Мектепке жол"акциясы бойынша ақпарат орналастырылды. Юбилейное а/о әкімдігімен бірлесіп көп балалы отбасынан шыққан оқушылар (Кочнева Ангелина) және бірінші сынып оқушылары (Серикова Медина, Плаксина Аделина) ауылдық округтің және Мемлекеттік мекемелердің ауыл шаруашылығы құрылымдарының басшыларына бекітілді.

В рамках проведения акции «Дорога в школу», целью которой является выявление не охваченных обучением детей, оказание поддержки школьникам из малообеспеченных и многодетных семей, детей-сирот, а также детей, оставшихся без попечения родителей, во время подготовки к началу учебного года и предупреждение неявки детей в школу по социальным причинам. Для работы по обращениям граждан, для оказания помощи по акции «Дорога в школу» и для ее поддержки организована «Горячая линия» телефона доверия. Был оформлен информационный стенд по акции, информация по проведению данной акции публикуется на сайте школы и в соц. сетях. Также в торговых точках села была размещена информация по акции «Дорога в школу». Совместно с акиматом Юбилейного с/о учащиеся из многодетной семьи (Кочнева Ангелина) и учащиеся первого класса (Серикова Медина, Плаксина Аделина) были закреплены за руководителями сельхоз формирований сельского округа и госучреждений.

Дата публикации: 24.08.2024